Custom Yazılım Nedir ?

Hepimiz biliyoruz ki araçlar fabrikalardan tek tür olarak çıkar. Gerek ülke kanunlarına göre güç üzerinden vergilendirme, gerek emisyon sistemleri, gerekse kötü ve bakımsız kalma ihtimaline karşı Elektronik Kontrol Üniteleri ” ECU ” üzerinde fabrika tarafından güç sınırlama programları getirildi. Bir yandan da üreticiler kendi markalarına ait yan performans kuruluşlarını oluşturdular yahut zaten var olan Performans şirketleri ile çalışmaya başladılar. // AMG // M POWER // OPC // ABT // bunlara birer örnektir.

Biz bir şeyleri değiştirmek, bireysel seçenek sunmak, sınırlamaların limitlendirmelerin olmadığı yazılımlar inşa etmek, sahip olduğunuz motordan daha iyi verim almanızı sağlamak için, kelimenin tam anlamıyla innovatif çözümler üretmek yani, yeni bulunmuş yeni geliştirilmiş mekatronik dünyasında var olan bir buluşa / nesneye yeni bir özellik katmak için 2CR Performance’yi kurduk.

ECU üzerinden Performans yazılımları, Ekonomi Yazılımları, ECO & Performans Yazılımları, DSG Upgrade & DSG Yazılımları, Kullanıcıya Özel Custom Yazılım, Mekanik Yükseltme ve İyileştirmeler, Büyük Turbo, Hybrid Turbo, Hız Limitörleri, Diesel Particule Filter ” DPF, Exhaust Gas Recirculation “EGR” çözümleri için artık yorulmayın, 2CR topluluğuna katılın…

Kalite Politikamız

  • Yazılımlarımız 3 yıl garanti altındadır. Olası ECU değişimi, yetkili servislerin versiyon güncellemesi gibi nedenlerle yazılımınız silinir ise size en yakın yükleme merkezinde ücretsiz geri yüklenebilir.
  • Orijinal yazılımlarınız ve 2CR yazılımlarınız Server’larımızda, Alientech ve Flashtech Databank’ta saklanır. Böylece üç ayrı database’de arşivlenen yazılımlarınıza dünyanın her yerinen tek tık ile ulaşabilir, gerektiğinde size gönderebiliriz.
  • Yazılım öncesi aracınızın mekanik & elektronik kontrolleri yapılır.Eğer yazılım için uygunsa istekleriniz ve teknik imkanlar dahilinde yazılım yapılmasına karar verilir.
  • Aracın mekanik & elektronik problemi var ise yahut ileride sizi bekleyen bir arıza söz konusu ise tespit ettiğimizde bilgilendirilirsiniz ve reçeteniz çıkarılır.
  • Yazılım yapılmadan önce ECU ( elektronik kontrol ünitesi ) üzerindeki eprom okunur, veriler bilgisayar ortamına alınır.
  • Alınan veriler ışığında ve kullanıcı taleplerinde yazılımınız 2CR Merkez’de geliştirilir.
  • Okunan eprom ve geliştirilen yazılım aracınıza geri yüklenir.Araç ile tecrübe ve son kontroller sürüşüne çıkılır.
  • Aracın verileri detaylı LOG alınarak bilgisayarda gözlenir.Memnuniyet analizi ve bilgilendirilmelerden sonra alışveriş gerçekleşir.

 

Akreditasyon

Şunu özelikle belirtmek istiyoruz, 2CR Performance Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından Patentli ve Lisanslı markadır. İTO ile tastikli Mersis numarası ile tescillidir. Diğer bir çok akredite kuruluşlar tarafından da çalışmalarımız yürütülmekte.