yükleniyor

Hakkımızda

Şirketimiz 2012 Yılında Ümit BAĞIRAN tarafından kurularak ismini Türk Patent Enstitüsünde Tescil ettirmiş ve resmi zeminde faaliyet gösteren bir marka haline gelmiştir.

Ürettiğimiz programları 2019 yıl sonu itibariyle 18 ülkeye ihraç etmekteyiz. 2020 hedeflerimizde ise geniş veritabanlı FileService kurulması ile daha fazla ülkeye kusursuz optimizasyon yazılımlarımızı ihraç edeceğiz ve ülkemiz ekonomisine yerli ve milli sermaye ile daha fazla katkı sağlamak için çalışacağız.

Şunu özelikle belirtmek istiyoruz, 2CR Performance Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından Patentli ve Lisanslı markadır. İstanbul Ticaret Sicil Odası İTO ile tastikli Mersis numarası ile tescillidir.

Her bir otomobil markası, modeli, Otobüsler, Kamyonlar, Ağır vasıta ve iş Makinelerı için de geliştirdiğimiz her bir program ayrı ayrı Patent Enstitüsü tarafından Patentli hale getirilecektir. Diğer bir çok akredite kuruluşlar tarafından da çalışmalarımız yürütülmektedir.

2012 Yılından bu yana markalar arası en fazla Opel grubu referansına sahip, 2017 yılından bu güne kadar da en fazla VAG ( Volkswagen, Audi, Seat, Skoda ) programlayan kurum olmuştur.

Şirketimizin Laboratuarında Ar&Ge faaliyetleri her geçen gün Dynomometre üzerinde daha da ilerlemekte, En düşük Basınçlar ve En Düşük Emisyonları hedefleyen haritalar ile optimize edilmiş en verimli yazılımları üretme çalışmalarını yürütmekteyiz.

Merkez Ofisi İstanbul’da bulunan şirketimizin Ankara , İzmir, Adana ve Mersin’de bayilikleri bulunmaktadır. Yakın gelecek hedeflerimiz arasında Karadeniz ve Akdeniz bölge bayileri ile Marmara ve Trakya bölge bayilerini en kaliteli temsilcilikler yoluyla kitlemize ulaştırmak vardır.

 

 

 

 

Kalite Politikamız

Yazılımlarımızın her bir versiyonu, her bir otomobil marka modelinde bulunan Software ayrı ayrı Dynomometre üzerinde Ar&Ge yapılmadan son kullanıcıya sürüm olarak sunulmaz. Deneme yanılma yöntemiyle yazılım üretmiyoruz.

ChipTuning dosyalarımız 3 yıl garanti altındadır. 1 yıl boyunca da olası ECU değişimi, yetkili servislerin versiyon güncellemesi gibi nedenlerle yazılımınız silinir ise size en yakın yükleme merkezinde ücretsiz geri yüklenebilir.

Orijinal yazılımlarınız ve 2CR yazılımlarınız Server’larımızda, Alientech ve Flashtech Databank’ta saklanır. Böylece üç ayrı database’de arşivlenen yazılımlarınıza dünyanın her yerinen tek tık ile ulaşabilir, gerektiğinde size gönderebiliriz.

Yazılım öncesi aracınızın mekanik & elektronik kontrolleri yapılır. Dynomometre üzerinde Stock güçler ve LOG kayıt işlemleri sağlık analizi yapılır. Eğer yazılım için uygunsa istekleriniz ve teknik imkanlar dahilinde yazılım yapılmasına karar verilir.

Aracın mekanik & elektronik problemi var ise yahut ileride sizi bekleyen bir arıza söz konusu ise tespit ettiğimizde bilgilendirilirsiniz ve reçeteniz çıkarılır.

Yazılım yapılmadan önce ECU ( elektronik kontrol ünitesi ) üzerindeki eprom okunur, veriler bilgisayar ortamına alınır.

Alınan veriler ışığında ve kullanıcı taleplerinde yazılımınız 2CR Merkez’de geliştirilir.

Okunan eprom ve geliştirilen yazılım aracınıza geri yüklenir.Araç ile tecrübe ve son kontroller sürüşüne çıkılır.

Aracın verileri detaylı LOG alınarak bilgisayarda gözlenir.Memnuniyet analizi ve bilgilendirilmelerden sonra alışveriş gerçekleşir.